Açılır Tavan Sistemleri

Açılır tavan sistemleri özellikle de olumsuz hava koşullarından en minimum seviyede etkilenmek için geliştirilmiş tavan sistemleridir. Açılır tavan sistemleri ile hemen hemen açık her alanda kapalı ortamlar oluşturulabilir. Bu ortamlar ışığı en iyi düzeyde geçirir. Böylelikle güneşin aydınlatıcılığında en üst düzeyde faydalanılır. 

Rolling Roof tavan sistemlerinin bir parçası olan açılır tavan sistemleri cafe, restaurant, oteller, teraslar ve diğer tüm alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Gök ile aranızdaki tek sınır açılır tavanınız olsun. Düşünsenize kışın sıcak bir ortamı; yazın ise serin bir açık alanı size sunan bir sistem… Yaşam alanınızdaki konforunuzu yükseltmek için harekete geçin! Mekanlarınızı dört mevsim kullanıma uygun hale getirmek için bize ulaşın!

Açılır tavan sistemleri, panellerin üst üste sabit bir noktada toplanmasıyla oluşan bir çatı kapatma sistemidir. Açılır tavan sistemleri manuel ya da motorlu sekilde çalışabilmektedir.

Dört mevsim kullanıma hazır ortamlar yaratmak için açılır tavan sistemlerini seçin!

Açılır tavan sistemlerinde uzaktan kumanda da kullanılabilir. Çatı sistemleri birden fazla panelden oluşmaktadır. Açılır tavan sistemleri yağmurlu havalara karşı da korunaklı bir alan oluşturur. Su geçirmez özelliği sayesinde kullanılan malzemeler de paslanmazdır. Kullanımı kolay olduğu kadar temizliği de bir o kadar kolaydır.

Kapalı mekanlarda sigara içme yasağı geldiğinden beri birçok işletme tarafından gönül rahatlığıyla açılır tavan sistemleri bahçe ve teraslarda kullanılmaktadır.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?