ÇİFT AÇILIR TENTE

Çift açılır tente modelleri,  mekanların özellikle de dış bölümlerinde sıklıkla kullanılan tente tipidir. Sağlı ve sollu biçimde iki taraflı olarak açılıp kapanmaktadır. Ayni zamanda ayak bölümlerinde tekerlekler de bulunmaktadır. Bu sayede istenilen bölgeye hareket ettirilir. Pratik kullanıma sahip bu tentelerin ebatları farklılık gösterse de genellikle 3 metreye kadar uzanabilmektedir. Kuzey Tente olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda renk, boyut ve tente kumaşı seçimini gerçekleştiriyor ve en sağlam çift açılır tente modellerini sizler için üretiyoruz.

Zengin Ürün Yelpazesi

Çift açılır tente modellerinde çeşitlilik özellikle boyut ve tente kumaşının seçimi noktasında değişmektedir. Onlarca tente kumaşı tiplerinden üretilen çift açılır tenteler bulundukları mekanlara özgü renkler ve motiflerle uyumluluk sağlarlar. Yatay çizgili çift açılır tente, dikey çizgili çift açılır tente, sade ve farklı geometrik şekillerin işlendiği çift açılır tenteler siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına göre mekanlarınıza  uygulanmaktadır. 

Uzun Ömürlü Tente 

Çift açılır tente modelleri teknolojik aletlerle üretimi yapılmadığı için kullanım ömrü de uzun olmaktadır. Özellikle de ithal tente kumaşlardan biri ile yapılan çift açılır tentelerde kullanım ömrü daha fazla olmaktadır. Tente kumaşının aşınmaması, yırtılmaması, solmaması ve dış etkenlere karşı koruyucu bir niteliğe sahip olması ömrünü de uzatmaktadır. Olağandışı  beklenmedik bir durum karşısında tentenize bir zarar geldiğinde kolaylıkla yenilenmesi yapılması ve yeniden kullanıma hazırlanması da son derece mümkündür.

En Ucuz Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente fiyatları birçok farklı faktöre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanılan ithal tente kumaşı türü, tentenin büyüklüğü ve manuel ya da otomatik oluşu bu faktörlerden bazılarıdır. En uygun kaliteli çift açılır tente fiyatları için Kuzey Tente hizmetinizdedir. Kaliteyi en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?