Rolling Roof Tavan Nedir?

Her mekana kolaylıkla uygulanabilir rolling roof tavan sistemleri, sağa ve sola hareketli açılır kapanır tavan sistemleridir. Her an mekanlarınızı açık ya da kapalı duruma Rolling Roof tavan sistemleri ile getirebilirsiniz. Böylelikle dört mevsimin her anından ayrı ayrı faydalanabilirsiniz.

Rolling roof tavan sistemlerindeki amaç genel olarak güneş ışığından en yüksek seviyede faydalanmak ve olumsuz hava koşullarından  korunmaktır. Katlanma yöntemiyle açılıp kapandığı için her panelin ayrı ayrı temizliği de son derece kolay olmaktadır. 

Rolling Roof Tavan Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Kendine has birden fazla avantaja sahip olan Rolling Roof tavan sistemlerinin ayni zamanda cok sayıda özelliği de bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları ise şunlardır:

  • Estetik ve şık bir görünüme sahiptir.
  • Olumsuz hava koşullarına karşı koruyuculuğu yüksektir.
  • Her bütçeye uygundur.
  • Temizlenmesi ve bakımını kolaylaştıran bir yapısı vardır.
  • Onlarca renk, model ve tasarıma sahiptir.
  • Kaliteli yapisi sayesinde uzun yıllar kullanmak mümkündür.

Rolling Roof Tavan Sistemlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Rolling Roof tavan sistemlerinin kullanım alanları cok geniştir. Mekanların daha konforlu ve estetik hale gelmesini sağlayan bu tavan sistemlerini hemen hemen her yerde görmeniz mümkündür. En şık kullanılan alanları ise şu şekilde sıralamak mümkündür; villa bahce ve terasları, restaurantların bahce ve terasları, cafeler açık alanları…   

Rolling Roof Tavan Fiyatları Nasıldır?

Rolling Roof tavan sistemlerinde en iyi ve en kaliteli tavan sistemine sahip olmak için Kuzey Tente siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Talebinizi bıraktığınız ilk andan itibaren en iyi hizmet kalitesi ile karşılaşacaksınız. Talebiniz karşısında profesyonel ekibimiz mekanınızda ölçümler yapacak ve sizlere maliyet tablosunu çıkaracaktır. Sizler de istek ve arzularınızı tek tek sıralayabilir ve istediğiniz tavan sistemine sahip olabilirsiniz.

Rolling Roof tavan sistemlerinin fiyatları özellikle de model, boyut ve tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. En kaliteli Rolling Roof tavan sistemlerine en iyi fiyat seçenekleriyle Kuzey Tente aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?