Karpuz Tente

Karpuz tente modelleri görünüm açısından karpuz dilimini anımsattığı  için karpuz tente olarak adlandırılmaktadır. Birçok mekana uyumluluğu ile bilinen Karpuz Tente modelleri mekanlarınızı estetik, şık ve konforlu göstermenin en kolay yoludur. Özellikle de butik mekanların vazgeçilmezi olan karpuz tente modelleri aynı zamanda evlerin balkonlarını da görsel olarak mükemmel hale getirmektedir. Hem görsel olarak hem de konfor olarak sizi olumsuz bütün hava koşullarından  korumaktadır. Aşırı yağışlardan ya da sıcaklardan etkilenme oranını minimum seviyelere kadar düşürmektedir.

Onlarca çeşit model, renk, boyut ve geometrik şekillerle öne çıkan Karpuz Tente modellerine Kuzey Tente farkıyla ulaşabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Karpuz Tente modelinin avantajlarını  saymakla bitiremeyiz. Özellikle minimal yapısı sayesinde temizlenmesi ve bakımının yapılması son derece kolaydır. Öte yandan sağlam ve kaliteli oluşu da uzun süre kullanımını arttırmaktadır. Dış etkenlere karşı korunaklı yapısı, solmayan, aşınmayan ve kırılmayan özelliği sayesinde uzun yıllar kullanmak mümkündür.

Karpuz Tentelerin Özellikleri Nelerdir?

  1. Estetik bir görünüme sahiptir.
  2. Fonksiyonel bir yapısı vardır.
  3. Birçok alanda rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle de cafe, restaurant, butik mekanlar ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılabilir. 
  4. Olumsuz hava koşullarına karşı %100 koruma sağlar.
  5. Her bütçeye uygundur. 
  6. Temizliği de son derece kolay olmaktadır.

Karpuz Tente Fiyatları Nasıldır?

Kuzey Tente olarak talebinizin alındığı andan üretim safhasına ve uygulamaya kadar her zaman yanınızdayız. Bir tente firması olarak en uygun fiyat seçenekleri ile karpuz tente modellerini sunmaktayız. Nerede olursanız olun, talebinizi ilettiğiniz gün sizinle doğrudan iletişim kurulur ve karpuz tentenin yapılacağı mekanda ölçümler yapılır. Ardından kurulumu yapılmak istenen  karpuz tentenin maliyet tablosu çıkarılır ve en iyi fiyat seçeneği siz değerli müşterilerimize sunulur. Profesyonel uzman kadrosuyla en iyi karpuz tente modelini sizler için uygulayarak hatasız bir biçimde montaj işlemi tamamlanır. Karpuz tente fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Tentenin yapılacağı alanın büyüklüğü, karpuz tente kumaşının tipi ve modeli bu faktörlerden bazıları olmaktadır. Dolayısıyla karpuz tente için fiyatın sabit olması düşünülemezdir.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?