Rolling Roof Alüminyum Tavan

Rolling Roof alüminyum tavan, tavan sistemleri arasında en fazla tercih edilen modellerdir. Tüm açık alanlarınızın dört mevsime uygun hale getirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Estetik, şık ve dekoratif görünüme önem veren herkesin kullanımına uygundur. Özellikle de uzaktan kumanda özelliği sayesinde sizleri hem olumsuz hava kosullarına karşı korurken aynı zamanda da sıcak sohbetlerin koyulaştığı ortamlar yaratmaktadır. Birden fazla renk seçeneği ile Alüminyum tavan sistemleri sizler için özel olarak üretilmektedir.

Kaliteli Tavan Sistemleri

Alüminyum tavan sistemlerinin en önemli özelligi kaliteli oluşudur. Kaliteli bir tavan sistemi paslanmaz, suya dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz en iyi tavan sistemleri Kuzey Tente ile mümkündür. Öte yandan UV ışınlarına maruz kaldığında asla solmaz. Özellikle kış aylarında tamamen üzerini kapatabileceğiniz alanları yaz aylarında ise güneşin konumuna göre alüminyum tavanı istediğiniz gibi açılandirabilirsiniz.

Rolling Roof Alüminyum Tavan Fiyatları

Alüminyum tavan sistemleri birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle kullanım alanının boyutu fiyatı en çok etkileyen faktördür. Küçük bir cafenin bahcesi için yapılan alüminyum tavan ile bir otelin terası için yapılan alüminyum tavan sistemlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Öte yandan kullanılan malzemeler de fiyatı doğrudan etkilemektedir. 

Uzun Ömürlü Tavan Sistemleri

Yıpranma, kırılma, solma ve zamanla kullanım dışı olma durumu alüminyum tavan sistemlerinde görülmemektedir. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu tavan sistemlerini Kuzey Tente farkıyla ulaşabilirsiniz.  

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?