OVAL TENTE NEDİR?

Sabit Tente modelleri arasında en fazla tercih edilen oval tente modelleri özel ölçüm standartlarına uygun bir şekilde her müşterinin kendi ihtiyacına uygun olarak üretimi sağlanmaktadır. Bu nedenle de oval tente modelleri hazır olarak satılan tente modellerinden değildir. Her müşteri için ayrı ayrı üretimi sağlanmaktadır. Her mekana göre ayrı ayrı tasarlandığı için özel tasarım tenteler olarak da adlandırılır. Oval tente olarak adlandırılmasının sebebi ise görünümüyle ilgilidir. 

Oval tenteler diger tente modellerinin aksine uygulamada en fazla önem verilen tente modelleridir. Her ortamda farklı bir ambiyans yaratan oval tenteler estetik kaygı  ile üretilmektedir.

Zengin Ürün Çeşitliliği 

Oval tentelerin uygulanması noktasında onlarca model, desen, şekil, renk, kumas ve çeşitlilik  bulunmaktadır. Bu nedenle de seçim yaparken uygulanacak ortama en uygun tasarımı hayal edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz tasarım profesyonel ekibimiz tarafından en hızlı  bir şekilde üretilir ve ardından montajı yapılır. Cafe, restaurant, oteller, balkonlar, teraslar ve bahçelerde kullanımı oldukça yaygındır.

OVAL TENTE FİYATLARI

Mekanları sihirli bir değnek gibi dönüştüren oval tentelerin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Oval tentelerin sabit tenteler arasında yer alıyor  olması  fiyatının uygun olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de her bütçeye uygun özellikler taşıyan oval tenteler herkes tarafından da tercih edilmektedir. Ancak oval tentelerin de fiyatlarını değiştiren bazı faktörler bulunmaktadır. Özellikle de oval tentenin boyutu, ebatı, kullanılan kumaşın kalitesi ve profesyonel bir ekip tarafından  yapılması fiyatı doğrudan  değiştirmektedir .

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?