Sabit Tente

Estetik ve dekoratif görünümü ile herkes tarafından sıklıkla tercih edilen sabit tente modelleri diğer tente modellerinin aksine hem iç hem de dış mekanlarda uygulanmaktadır. Mekana özgü niteliklerle üretilen sabit tenteler onlarca farkli model, renk, tasarim ve desenlerle üretilmektedir. Hayalini kurduğunuz tente modelini sizler için gerçeğe dönüştürmeye hazırız. 

Sabit Tente Modelleri Nasıldır?

Sabit tenteler dış mekanlarda özellikle de kapı girişleri, bahceler, restaurant ve cafelerin açık alanlarında uygulanır. Hareketsiz olması nedeniyle sabit tente olarak bilinen bu modeller iç mekanlarda da kolaylıkla uygulanır. Bombeli ve düz modeller halinde uygulanabilen sabit tenteler farkli renk ve tasarımlarla hemen hemen her işletmede kullanılabilir. Talebinizi ulaştırdıktan kısa bir süre sonra hemen uygulanır.  

Sabit Tente Fiyatları Nasıldır?

Sabit tente fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Özellikle de sabit tente için kullanılan kumaşın cinsi, boyutu ve kalitesi fiyati doğrudan etkilemektedir. Farklı onlarca desen ve model ile üretilen sabit tentelerin fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın!  Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz. Ödeme seçenekleri, fiyatlar ve diğer tüm bilgiler icin Kuzey Tente her zaman yanınızdadır. 

Sabit Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Kurulum  ve kullanımı kolay olan sabit tentelerin birçok avantajı  bulunmaktadır. Sabit oluşu sürekli olarak açılıp kapanması için harekete geçmenize gerek kalmayacaktır. Olumsuz hava koşullarına  karşı %100 koruma sağlayan sabit tentelerin temizlenmesi de son derece kolaydır. Ayrıca  mekanlarınızın konforunu, sıklık ve estetiklik derecesini artıracaktır.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?