KATLANIR TENTE

Katlanır tente modeli geleneksel olan ile modern olanın birleşimidir. Hem klasik yöntemi de hem de teknolojiyi içinde barındıran bir tente sistemi olarak sık kullanım alanı bulmaktadır. Etkin kumanda sistemi ile tek tuşla tentenizin açılıp kapanmasını katlanır tente modeliyle sağlamak artık çok kolay! Katlanır tente kullanılırken hava koşulları çok etkilidir. Hava sıcak olduğunda havanın keyfini çıkarabilirken; hava yağışlı olduğunda da kapatarak dostlarınızla sıcak sohbetler edebilirsiniz. İşletmeler ise müşterilerini daha uzun süre mekanda tutabilmek için katlanır tente modelini kullanmaktadır. 

Estetik kaygısı yüksek olanların tercih ettiği birkaç tente modelinden biri de kuşkusuz katlanır tentedir. Kapandığında tentenin kumaş kısmını da görünmez kılan bir yapıya sahiptir. Böylelikle kumaşın kendi kendini korumaya alması onu dış etkenlerden en az zarar görecek şekilde uzun ömürlü kullanıma hazırlamaktadır. Hemen hemen tüm açık alanlarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz katlanır tenteler farklı renk, kalite ve modellerle güneşin yakıcılığında ve yağmurun etkisinden korumaktadır. Katlanır tente modelleri koruyucu özelliği sayesinde yıpranmaz, aşınmaz ve solmaz.

Katlanır Tente Özellikleri Nelerdir?

Katlanır tenteler müşterinin taleplerine göre şekillenen ve üretilen onlarca farklı model ve renkten oluşan bir tente modelidir. Katlanır tenteler çift açılır tenteler gibi yaklaşık 6-7 metrelik bir alan kadar uzanmaktadır. Katlanır tentelerin renk, desen ve model çeşitliliği çok fazladır. Yüksek koruma sağlamaktadır. Ekonomik oluşu herkes tarafından kullanılmasını da sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan katlanır tenteler çevresel uyumluluğuyla da öne çıkmaktadır.

Katlanır Tente Fiyatları Nelerdir?

Katlanır tente fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Modern ve otantik bir ortamın yaratılması için kullanılan katlanır tentelerin fiyatları hem boyut hem de kalite özellikleri gözetilerek fiyatlandırılır. Öte yandan katlanır tentede kullanılan ithal tente kumaşının tipi de fiyatı arttırmakta ya da azaltmaktadır.

Katlanır tente fiyatları katlanır tentenin kullanım amacına göre de değişkenlik göstermektedir. Örneğin; villalarda kullanılan katlanır tente fiyatı ile cafelerde kullanılan katlanır tente fiyatı birbirinden farklılık arz etmektedir. 

Üstün kalite hizmeti, yılların deneyi ve profesyonel ekibiyle en kaliteli katlanır tente modellerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunan Kuzey Tente her zaman yanınızdadır.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?