Yere Sabit Tente

Çift açılır tente modelleri arasında  sıklıkla tercih edilen tentelerden birisi de yere sabitlenen tente modelidir. Çift açılır tentelerde iki yana uzanan kanatlar sağ ve sol şeklinde uzaktan kumanda ile ya da manuel bir sekilde açılmaktadır. Çift açılır tentenin yere sabitlenmesi ile hareket ettirmeden sürekli ayna ortam icin kullanabileceğiniz yere sabit tente modelleri üretmek mümkündür.

Yere sabit tente modellerinde çeşitlilik oldukca fazladır. Mekânlarınızda  kendi tarzını oluşturabilir ve kendi iç dünyanızı yansıtabilirsiniz. Renk, tasarım, boyut, şekil ve farklı motiflerle görselliği arttırılmış kumaşlar kullanabilirsiniz. Siz tasarlayın, biz üretelim!

%100 Kullanım Deneyimi

Yere sabit çift açılır tentelerin kullanım deneyimi oldukça yüksektir. Kullanım iki şekilde gerçekleşmektedir. Birincisi manuel olarak el ile bir demir çubuğun halkaya geçirilerek açılmasıdır. İkincisi ise otomatik olarak teknolojik gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkan uzaktan kumandalardır. Uzaktan kumanda aracılığıyla istenilen açıya kadar açılıp kapatılabilir. 

Uzun Ömürlü Kaliteli Tente

Yere sabit çift açılır  tente modelleri teknolojik gelişmelerden çok da etkilenmemiştir. İçerisinde teknolojik cihazların minimum seviyede kullanıldığı bu tentelerin kullanım ömrü de uzun olmaktadır. Bu tente modellerinde yırtılma, aşınma, kırılma ve UV ışınlarından etkilenmesi mümkün değildir. Bu durumlardan birisinin gerçekleşmesi halinde ise tamiratının kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 

Yere Sabit Açılır  Tente Fiyatları Nasıldır?

Kuzey Tente olarak nerede olursanız olun talebinizi ilettiğiniz andan itibaren harekete geçilmektedir. Talep sonrasında yere sabit tentenin uygulanacağı mekanda ölçümler yapılır ve maliyet belirlenir. Ardından renk ve kumaş seçiminizle birlikte üretim başlar. Montaj ve kontrolle sonlanan süreç hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.  

Yere sabit çift açılır tente fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kumaş çeşiti ve tentenin boyutu fiyatı  en çok değiştiren faktörlerdir. 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?