TÜNEL TENTE

Tünel Tente, isminden de anlaşılacağı üzere tünel görünümündeki tente modelidir. Tünel tente her mekana özgü ayrı olarak tasarlanmaktadır. Tünel tente bazı ara sokakların tamamını kapsayacak şekilde uygulandığı gibi bazı kafe, restaurant ve barların giriş kısımlarında da uygulanmaktadır. Mekanların konfor ve estetik seviyesini yükselttiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

Tünel Tente Özellikleri

Tünel tentenin birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  1. Uzun süre dayanıklılık gösterir. 
  2. Uv ışınlarından minimum seviyede etkilendiği için  solmaz.
  3. Çelik konstrüksiyon sayesinde kaliteli ve sağlam bir nitelik tasir.
  4. Kırılmaz, çatlamaz, aşınmaz  ve yıpranmaz malzemelerden üretilmektedir. 
  5. Tünel tentelerin en önemli özelliği sabit oluşudur. Bu nedenle de açılır kapanmaz ya da hareket etmez.
  6. Olumsuz hava koşullarından etkilenmez.

Tünel Tente Montaji

Tünel tentelerin montajı öncesinde firmamız tarafından gerekli ölçümler yapılmaktadır. Ölçümlerin ardından üretim atölyesinde istenilen renk, boyut, ebat ve kalitede tünel tente üretilir. Ardindan uygulanma aşamasında parçalar birleştirilir. Tünel tentenin uygulanması boyutuna göre farklılık gösterir. Genel itibariyle 5 iş günü içerisinde istenilen tünel tente tamamlanır.

Tünel Tente Fiyatları Nasıldır ?

Sabit tenteler arasında yer alan tünel tentelerin fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kuzey Tente olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürettiğimiz tente modellerinin ebatları, boyutları, renkleri, kumaşları  ve kalitesi fiyatı  doğrudan etkilemektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından en kısa süre içerisinde tamamlanır ve hizmetinize sunulur. Sizler tasarlayın; bizler ise hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?