KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tente modeli en şık kullanılan tente çeşitlerinden biridir. Genellikle de vitrinlerin üst kısmına ya da balkonlarda uygulanan tente tipidir. Körüklü tente modelinin en önemli faydalarından birisi iç mekanlara güneşin sızmasının önüne geçilmektedir. Pratik bir kullanım alanına sahip olan körüklü tentelerin kullanım ömrü de oldukça uzundur. Görünümü bir yelpazeyi andırmakta ve tek bir noktada katlanarak toplanması estetik bir görünüm de sergilemesine yol açmaktadır. Profesyonel bir ekip çalışmasıyla üretilebilecek olan körüklü tenteler ekonomik olarak da hemen hemen her bütçeye uygun nitelikler taşımaktadır.

Körüklü Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Körüklü tentelerin kullanım alanı sınırsızdır. Her ortamın kendine özgü olarak farklı nitelikteki malzemelerden üretilebilmektedir. Manuel yani elle açılır kapanır özelliği sayesinde her mekana ayrı bir uygunluk sağlamaktadır. Teknolojik bir cihazla hareket etmediğinden dolayı kullanım ömrü en uzun olan tente tipi olarak bilinmektedir. Genel olarak körüklü tentenin kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir;

 • Apartman Daireleri
 • Marketler
 • Restaurantlar
 • Oteller
 • Ofisler
 • Konutlar
 • Teraslar
 • Yazlık, Köşk ve Villa Bahçeleri
 • Mağaza ve Küçük İşletmeler olarak sıralanabilmektedir.

Farklı yüzlerce model, renk, desen ve tasarım ile uygulanan körüklü tenteler mekanlarınızı ihtişamlı hale getirmektedir.  

Körüklü Tentenin Özellikleri Nelerdir?

 1. Manuel olarak çalışmaktadır. 
 2. Kullanışlı ve pratik bir özelliğe sahiptir.
 3. Sadece üst koruma sağlar.
 4. Olumsuz hava koşullarına karşı korunaklı bir alan oluşturur. 
 5. Montaj ve kurulumu son derece kolaydır.
 6. Diğer teknolojik tente modellerine nazaran daha sessiz çalışmaktadır. 
 7. Kapladığı alan az; etki alanı ise geniştir.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Körüklü tentenin kapladığı alan, kullanılan malzemenin türü ve körüklü tente modeli fiyatları etkileyen bazı faktörlerdir. Körüklü tentenin asıl kullanım amacı bir gölgelendirme sistemi olmasıdır. Dolayısıyla temelde körüklü tente soğuktan korumaktan öte güneşten korumak amacıyla üretilmiştir.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?