Tekerlekli Tente

Çift açılır tente modelleri arasında en fazla tercih edilen tente modeli olarak bilinmektedir. Tekerlekli tente genellikle hareketli olması nedeniyle tercih edilmektedir. Güneşin konumuna göre hareket ettirilebilir. Bu tentelerin en cok kullanım nedeni ise uygulanacağı alanın diğer tente modelleri için oldukça büyük olmasından kaynaklanır. Tekerlekli tenteler çift açılır tentenin bir parçasıdır. Çift açılır tentelerde yere sabit olanından farkı ise tekerleklerinin olmasıdır.   

Tekerlekli Tente Ürün Çeşitliliği

Tekerlekli tentelerdeki ürün çeşitliliği temel olarak boyut, ebat, renk ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişir. Uygulandıkları mekanları farklı bir havaya bürüyen tekerlekli tente modelleri onlarca çeşit ile  siz değerli müşterilerine kullanımına hazır hale getirmektedir. 

Kullanımı Kolay

Kullanımı oldukça pratik olan tekerlekli tentelerin büyüklükleri 2-3 metre aralığında olup ister manuel isterse de kumanda ile açılabilmektedir. Kuzey Tente olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. Tekerlekli tentenin kullanımının kolay olmasının bir diğer özelliği ise güneşe göre pozisyon alabilmesidir. 

En Uygun Tekerlekli Tente Fiyatları Nasıldır?

Hemen hemen her mekanda ve alanda konforu arttıran tekerlekli tentelerin fiyatları da her bütçeye uygundur. Tekerlekli tente fiyatları tentenin boyutu, ebatı, rengi, kumaşın cinsi ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik gösterir. En iyi fiyat seçenekleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın!  Kuzey Tente olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek icin sabırsızlanıyoruz.

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?