PERGOLA TENTE

Pergola tente modeli özellikle de teknolojik gelişmelere bağlı olarak ortaya çıkmıştır. Hemen hemen her alanda kullanılan pergola tente modelleri genellikle düz ve kıvrımlı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Pergola tente dört mevsim tente olarak da bilinir. Yazın sizleri sıcaktan korurken; kışın  ise soğuktan ve olumsuz hava koşullarından korur. Eğer bir mekan tente uygulanması  için fiziksel zorluklara sahipse yani eğri, kıvrımlı ve bükümlü alanları fazla ise pergola tente uygulamasıyla kolaylıkla yapılmaktadır.

Suya  Karşı %100 Dayanıklı  Tente!

Pergola tente modelleri özellikle cafe, restaurant ve otellerin açık alanlarında sıklıkla kullanılır. Açık alanların en önemli dezavantajı yağıştan doğrudan etkilenmesidir. Yağış ise tentelerin yıpranması için son derece etkilidir. Ancak pergola tente modelleri sudan en az etkilenen ve suyu geçirmeyen özelliğe sahiptir. Pergola tentelerde yağan yağmurun bir kanal aracılığıyla  dışarıya atılması mümkündür. Pergola tenteler aynı zamanda kış bahçesi görünümü de taşırlar. 

PERGOLA TENTE NERELERDE KULLANILMAKTADIR?

Doğadan en az etkilenerek ancak doga ile iç içe olarak tasarlanan tente modellerinin basinda Pergola Tente gelmektedir. Pergola Tente modellerini ister işletmenizde isterseniz de evlerinizde kullanabilirsiniz. Bu çerçevede Pergola Tente modellerinin kullanıldığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:
 

  • Otel bahçe ve terasları
  • Cafe ve restaurantların bahçe ve terasları
  • Balkonlar
  • Villalar, yalılar ve yazlıklar
  • Verandalar…
  • Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Pergola Tente modelleri için Kuzey Tente’yi seçin!

PERGOLA TENTE FİYATLARI NASILDIR?

Pergola tente fiyatları her bütçeye uygundur. İlk çıktığı zamanlarda lüks sayılabilecek pergola tente modelleri bugün herkesin kolaylıkla yaptırabileceği  fiyat seçenekleri sunmaktadır. 

Pergola Tente fiyatlarının artması ya da azalmasının bağlı olduğu birçok faktör bulunmaktadır. Pergola tentenin uygulanacağı alanın büyüklüğü, kullanılan malzemenin kalitesi ve montaj süresi fiyatları doğrudan etkilemektedir. Pergola Tente modellerinde ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?