MAFSALLI TENTE

Mafsallı tente adını mafsal adı verilen birbirine eklemlenen parçalardan almaktadır. Bu parçalar birbiriyle birleşerek açılıp kapanan tente sistemine mafsallı tente denir. Mafsallı tentelerin üretimi tamamen müşterilerin talepleri doğrultusunda gelişmektedir. Mafsallı tenteler uzaktan kumanda ile kumanda edilebilir niteliktedir. Mafsallı tentelerin mekânlarınıza en uygun şekilde üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tentelerin birçok özelliği bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden biri de dış etkenlere karşı %100 koruma sağlamasıdır. Cafe, restoran ve otellerin dış alanlarının dışında evlerin balkon ve bahçelerinde de uygulama alanı bulmaktadır. Genel olarak mafsallı tente özellikleri şunlardır:

  • Motorlu ve motorsuz iki kısımda ele alınabilir.
  • Paslanmaz parçalardan oluşur.
  • Arzuya bagli olarak eğim sağlanabilir
  • Uzaktan kumandalı özelliğe sahiptir.
  • Su geçirmezdir.
  • Onlarca farklı tasarım, model ve renkten meydana gelmektedir.

Uzun Kullanım Ömrüne Sahip Tente: Mafsallı Tente!

Mafsallı tentelerin kullanım ömrü oldukça uzundur. Motorlu ve motorsuz iki biçimi bulunan mafsallı tentelerin su geçirmez özelliği sayesinde yıpranma ve aşınma olmamaktadır. Öte yandan zararlı UV ışınlarına karşı da yüksek koruma sağlayan mafsallı tentelerin kullanımı son derece basittir.  

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tentelerin fiyatlandırılması meselesi içerisinde onlarca değişkeni barındırmaktadır. Öncelikle mafsallı tente modelinden hangisinin tercih edildiği önem teşkil etmektedir. Motorlu mafsallı tente fiyatları ile manuel mafsallı tente fiyatları birbirinden farklıdır. Yapacağınız tercih sonrasında tentenin büyüklüğü de fiyatı değiştiren bir diğer husustur. 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?