IŞIKLI TENTE NEDIR?

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak gelişen pergola tentelerin en önemli bir parçası olan ışıklı tentelerdir. Işıklı pergola tenteler katlanarak açılıp kapanan tente modellerindendir. Düz, oval ve eğimli tipleri bulunmaktadır. Bu tentelerin ışıklı olarak adlandırılmasının sebebi ise her panel altında sıralı halde ışıkların montajlanmasıdır.      

Işıklı Tentelerin Kullanıldığı Alanlar Nelerdir?

Işıklı tentelerin kullanım alanı oldukça geniştir. Hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanım alanı bulmaktadır. Işıklı tenteler uygulandıkları alana estetik bir görünüm kazandırırlar. Işıklı tentelerin en fazla kullanıldığı alanların başında cafe ve restoranların bahçeleri gelmektedir. Öte yandan otel terasları bazı işletmelerin dış mekanları ve villaların veranda kısmında da sıklıkla tercih edilmektedir.  

Işıklı Tente Avantajları Nelerdir?

Işıklı tenteler uygulandıklarıalana estetikliğin dışında kullanma pratiği de sağlamaktadır. Özellikle de geç saatlere kadar açık olan mekanların bahçe ve teras kısımlarındaki bu tentelerin ışıklı olması kullanımını kolaylaştırmıştır. Havanın kararması bu mekanlarda vakit geçirmek için engel teşkil etmemektedir. Işıklı tentelerin kullanımı oldukça kolaydır. Katlanarak açılıp kapanan bir pergola tente sistemiyle aynı şekilde çalışmaktadır.  

Işıklı Tente Fiyatları

Işıklı tente fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatları değiştiren ve etkileyen faktörler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Tente firmasının yetkinliği 
  • Uygulanacak alanın büyüklüğü
  • Kullanılan malzemenin boyutu
  • Kullanılan malzemenin kalitesi
  • Montaj süresi
  • Profesyonel ekibin varlığı
  • Kolay ödeme seçenekleri


Her madde fiyatı hem arttırabilir hem azaltabilir. Kuzey Tente farkıyla uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmak için hemen bilgi isteyin!
 

Şirketimiz, tente imalatı ve montajı üzerine uzmanlaşmış deneyimli ekibi ile 2010'dan bugüne profesyonel tente pergola hizmeti sunmaktadır. Kuzey Tente olarak sunduğumuz hizmette önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürünlerimiz:

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?